مقاله

معرفی برندهای کره ای لاستیک سنگین مطمئن

برندهای کره ای لاستیک سنگین کدامند؟ کشور کره یکی از کشورهای پیشتاز در تولید لاستیک در دنیا می‌باشد که کلیه محصولات تولید شده در این کشور به کشور ما نیز وارد می‌شود. لاستیک کره‌ای جزو پرفروش‌ترین لاستیک‌ها در کشور ما می‌باشد. لاستیک‌های کره‌ای به حدی کیفیت بالایی دارند که کشورهای بسیار سخت گیر به کیفیت لاستیک، نیز اجازه ورود این لاستیک‌ها را به بازارشان را می‌دهند.که دلیل این محبوبیت طول عمر بسیار بالا و قیمت مناسب می‌باشد؛ قیمت لاستیک کره‌ای نسبت به سایر کشورهای جهان مناسب‌تر می‌باشد، همچنین که طول عمر لاستیک کره‌ای نسبت به سایر کشورهای جهان بیشتر است. لاستیک کره‌ای برای تمامی خودروها و دستگاه‌ها تولید می‌شود. به عنوان مثال لاستیک لیفتراک کره‌ای، لاستیک کره‌ای خودرو، لاستیک کره‌ای لودر، لاستیک دامپتراک کره‌ای و … اما بهترین برندهای کره ای لاستیک سنگین کدامند؟
شرکت هانگا در زمینه تولید لاستیک‌هایی غیر از لاستیک‌های رادیال سواری و باری فعالیت دارد، عمده تولیدات این شرکت در زمینه لاستیک‌های نخی یا بایاس، برای ادوات صنعتی از جمله  لاستیک جرثقیل، لاستیک لودر، لاستیک گریدر، لاستیک غلطک، لاستیک لیفتراک ، لاستیک دامپتراک و به طور کلی خودروهای صنعتی و راهسازی سنگین می‌باشد.

برخی از بهترین برندهای کره ای لاستیک سنگین

از جمله برندهای کره ای لاستیک سنگین ، لاستیک تینگا کره می‌باشد. که نام جدید برند لاستیک و تایر کارخانه‌جات هانگا کره می‌باشد. شرکت Hung-a شرکت تولید‌کننده لاستیک‌های بایاس در کشور کره جنوبی، و یکی از معتبرترین برندهای جهانی در زمینه تولید لاستیک ادوات صنعتی، راهسازی و کشاورزی در جهان می‌باشد. شرکت هانگاه جلوتر نام تیرون را به سبد محصولات خود افزوده بود که شاهد حضور این برند در کشور با نام تیرون بودیم. برند تینگا، همانند برند تیرون ساخت کشور کره جنوبی و از محصولات کارخانه جات تایر هانگا کره جنوبی می‌باشد.برند تینگا، همانند دو برند دیگر، هانگا و تیرون از کیفیت بالایی برای محصولات خود برخوردار است. در کنار لاستیک کره ای، یکی دیگر از معروف‌ترین انواع تایر، لاستیک سومیتومو ژاپن است که به دلیل کیفیت بالایی که دارد کاملا شناخته شده است.

دسته بندی تایرهای وارد شده با برند تینگا در کشور

o لاستیک لیفتراک تینگا کره – تایر لیفتراک تینگا کره
o لاستیک ریچ استاکر تینگا کره – تایر ریچ استاکر تینگا کره
o لاستیک لودر تینگا کره – تایر لودر تینگا کره
o لاستیک دامپتراک تینگا کره – تایر دامپتراک تینگا کره
o لاستیک کمباین تینگا کره – تایر کمباین تینگا کره
o لاستیک بیل بکهو تینگا کره – تایر بیل بکهو تینگا کره
o لاستیک سنگین معدنی تینگا کره – تایر راهسازی و ادوات معدنی تینگا کره

دسته بندی تایرهای وارد شده با برند تینگا در کشور

دسته بندی تایرهای وارد شده با برند تیرون

از دیگر برندهای کره ای لاستیک سنگین، لاستیک تیرون کره می‌باشد که در این قسمت تایرهای وارد شده از این برند را بررسی می‌کنیم.

 • لاستیک لودر تیرون کره – تایر لودر تیرون کره
 • لاستیک دامپتراک تیرون کره – تایر دامپتراک تیرون کره
  لاستیک لیفتراک تیرون کره – تایر لیفتراک تیرون کره
  لاستیک ریچ استاکر تیرون کره – تایر ریچ‌استاکر تیرون کره
  لاستیک کمباین تیرون کره – تایر کمباین تیرون کره
  لاستیک بیل بکهو تیرون کره – تایر بیل بکهو تیرون کره
  لاستیک سنگین معدنی تیرون کره – تایر راه سازی و ادوات معدنی تیرون کره

دسته بندی های وارد شده با برند هانگا

لاستیک هانگا یکی دیگر از “برندهای کره ای لاستیک سنگین” میباشد؛ تایرهای وارد شده از این برند شامل موارد زیر می‌شود:
o لاستیک لیفتراک کره ای هانگا – تایر لیفتراک هانگا کره
o لاستیک دامپتراک هانگا کره – تایر دامپتراک هانگا کره
o لاستیک ریچ استاکر هانگا کره – تایر ریچ استاکر هانگا کره
o لاستیک لودر هانگا کره – تایر لودر هانگا کره
o لاستیک بیل بکهو هانگا کره – تایر بیل بکهو هانگا کره
o لاستیک کمباین هانگا کره – تایر کمباین هانگا کره
o لاستیک سنگین معدنی هانگا کره – تایر راهسازی و ادوات معدنی هانگا کره.

دسته بندی های وارد شده با برند هانگا

انتخاب بین برندهای کره ای لاستیک سنگین و برندهای ایرانی

 • لیفتراک یکی از ماشین آلات سنگین صنعتی و سنگین در جهان است، که بدون بهره‌گیری از آن پیشبرد صنایع و اهداف معادن بسیار دشوار و شاید غیرممکن می‌شد. از این رو در جهان شرکت‌های زیادی اقدام به تولید و طراحی انواع لیفتراک و خودروهای حمل کننده کالا جهت بارگیری و تخلیه بار، نموده‌اند. بسته به نیاز هر صنعت، لیفتراک‌ها در انواع و ابعاد مختلفی و با ظرفیت‌های متفاوتی توسط تولیدکنندگان تولید شده است.
  خوشبختانه در این سال‌های اخیر شاهد رشد و پیشرفت صنایع کشورمان ایران بوده‌ایم، و هم اکنون نیز شاهد تولید برخی از سایزهای لاستیک لیفتراک در کشور عزیزمان ایران هستیم. اما قسمتی از نیاز کشور به این کالا از طریق واردات از کشورهای معتبر جهانی تامین می‌شود که یکی از این کشورهای معروف در زمینه تولید لاستیک لیفتراک، کشور کره جنوبی می‌باشد.
  از جمله کشورهای معتبر در زمینه تولید لاستیک لیفتراک:
  لاستیک لیفتراک ژاپنی
  لاستیک لیفتراک تایوانی
  لاستیک لیفتراک ساخت سریلانکا
  لاستیک لیفتراک ساخت اندونزی ( به طور کلی لاستیک دلیوم اندونزی یکی از بهترین انواع لاستیک است)
 • و همچنین لاستیک لیفتراک ساخت ایران.

*خرید لاستیک از بهترین برندهای دنیا می‌تواند کمی هزینه بر باشد، اما در عوض می‌توانید با خیال راحت و ایمنی کامل خرید کنید. در هنگام خرید لاستیک توجه به کیفیت، طول عمر بالا و ایمنی و راحتی تایر و همچنین برندی که انتخاب خواهید کرد بسیار مهم است. از برترین برندهای که میتوانید کاملا به آن اعتماد کنید، برندهای کره ای لاستیک سنگین می‌باشد.
لاستیک‌های تولید شده توسط مهندسین این کشور، در برند‌های مختلف، نشان دهنده دقت و توجه آنها به ارائه عملکرد عالی و ایمنی رانندگان است. و کیفیت بالای این محصول باعث گردیده تا در بین مردم ازمحبوبیت خاصی برخوردار باش، و همیشه در بین پرفروش‌ترین‌ها قرار بگیرند. یک لاستیک‌ دیگری که می‌توان نسبتا به قیمت مناسب‌تری تهیه کرد، لاستیک بابکت چینی است که در ایران طرفداران زیادی دارد.

خرید لاستیک سنگین هانکوک

از دیگر برندهای کره ای لاستیک سنگین ، لاستیک هانکوک می‌باشد که از مقاوم‌ترین تایرهای کره‌ای می‌باشد. این تایرها از نظر کیفیت و دوام به تایید استانداردهای اروپایی رسیده است، و در رده‌بندی کلاس‌های جهانی در رتبه هفتم قرار گرفته است.
تایرها وزن خودرو و سرنشینان آن را تحمل میکند و فشارها و تکانهای ناشی از ناهمواری‌های جاده را دفع می‌کند، به همین دلیل انواع لاستیک سنگین هانکوک که انواع آنها در اتوبوس‌های لوکس شهری و بین شهری، کامیون‌ها، کمپرسورها و غیره مورد استفاده قرار می‌گیرند، از حجم، پهنا و کیفیت بالاتری برخوردار هستند و در ابعادو اندازه‌های مختلف و متناسب با انواع خودروهای سنگین تولید و عرضه می‌شوند.

لاستیک هانکوک اصل

از خصوصیت‌های لاستیک هانکوک اصل: تحمل فشار و وزن بالا، قیمت مناسب، دوام و کیفیت بالا، طراحی مناسب و متنوع آج، قدرت چسبندگی، نرمی و غیره از مهم‌ترین خصوصیت‌های فنی و فیزیکی انواع تایرهاست که بر روی بدنه تیوپی آنها حک شده است. که در شمار مهم‌ترین موارد خرید لاستیک هانکونک اصل می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *