قیمت روز لاستیک لودر البرز

قیمت لحظه ای لاستیک لودر البرز

کارخانه لاستیک سازی البرز اولین تولید کننده لاستیک در ایران است و نام این کارخانه در سال 1380 از کیان تایر به لاستیک البرز تغییر یافت . این کارخانه که پیشکسوت صنایع لاستیک سازی ایران است نه تنها در زمینه ی تولید انواع مختلف لاستیک، مانند انواع لاستیک لودر فعالیت دارد بلکه در تولید قالب لاستیک ، ماشین آلات  و… پیشتاز بوده است. شما می توانید از قیمت روز لاستیک لودر البرز در سایت لاستیک محمد با خبر شده و یک خرید مطمئن داشته باشید.استفاده از لاستیک لودر در ماشین های سنگین و کاربرد آن باعث شده تا همه ی افراد به دنبال بهترین کیفیت آن باشند. لاستیک لودر البرز یکی از با کیفیت ترین لاستیک های تولید کشور است که با نمونه های خارجی هیچ تفاوتی ندارد.

قیمت روز لاستیک لودر البرز

مراحل ثبت سفارش در لاستیک محمد

در تصویر زیر می توانید تمامی مراحل ثبت سفارش در لاستیک محمد را مشاهده کنید

خرید لاستیک
infography
support

برای مشاوره و اطلاع قیمت روز لاستیک لودر البرز

با مشاورین لاستیک محمد تماس بگیرید

مزایا خرید از لاستیک محمد

با خرید تایر از لاستیک محمد می توانید از مزایا زیر بهره مند شوید

تحویل به موقع

قیمت روز

کیفیت مناسب

همه چیز درباره لاستیک لودر البرز

انواع لاستیک لودر

لودر یکی از ماشین آلات راه سازی می باشد که به دو صورت چرخ لاستیکی و زنجیری موجود می باشد و در پروژه های عمرانی و جابجایی مواد بسیار  پر کاربرد می باشد.قیمت روز لاستیک لودر البرز را می توانید از لاستیک محمد دنبال کنید. لودرهای چرخ لاستیکی در ابعاد و انواع مختلف ساخته می شوند. چرخ های بزرگ لودر ها به آن ها امکان قدرت تحرک و سرعت زیاد را می دهد. فشاری که این لاستیک ها به زمین وارد می کند بستگی به میزان بادشان دارد.

در زمین های مختلف باید لاستیک مناسب به کار برده شود. مثلا در زمین های سنگی باید این لاستیک ها آج های ضخیم داشته باشند، در زمین های گلی باید از سیم مخصوص برای زیاد کردن اصطکاک استفاده کرد و ….

کارخانه های زیادی مثل لاستیک محمد تولید کننده انواع لاستیک لودر البرز می باشند..

قیمت لاستیک به چه عواملی بستگی دارد؟

به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان 4 عامل در تعیین قیمت روز لاستیک لودر البرز تاثیر  دارند. مواد اولیه وارداتی، مواد اولیه داخلی ، نیروی انسانی و هزینه های سربار.

اگر مورد آخر را کنار بگذاریم 80 درصد از قیمت لاستیک به مواد اولیه وابسته است. 13 درصد از آن به انرژی و 6 تا 7 درصد به نیروی انسانی مربوط است.

قیمت روز لاستیک لودر البرز

انواع لاستیک ماشین سنگین

به دلیل اینکه ماشین های سنگین در انواع مختلف طراحی و ساخته شده‌اند و هر کدام کاربرد متفاوتی دارند، باید لاستیک‌های آن ها نیز مخصوص به خودشان باشد و در اندازه‌ها و مقاومت‌های مختلفی وجود داشته باشند. به همین دلیل شرکت‌های تولید کننده مثل لاستیک لودر البرز و فروشندگان، لاستیک‌ها را در اندازه ها و کاربردهای مختلفی به مشتریان عرضه می کنند. همچنین قیمت آن‌ها نیز با هم متفاوت است. به طور مثال قیمت روز لاستیک لودر البرز با لاستیک های دیگر متفاوت است.

نقش لاستیک رفع اصطکاک میان رینگ و سطح جاده و آسفالت و جلوگیری از آتش‌سوزی است. پس رانندگان باید در هنگام خرید به این نکته دقت کنند و لاستیک مناسبی تهیه کنند. لاستیک مناسب یعنی اندازه آن بر اساس رینگ انتخاب شود و همچنین به درستی توسط فرد متخصص نصب شود. با رعایت این نکات ،لاستیک بهترین عملکرد خود را خواهد داشت و کمترین آسیب به وسیله‌ی ما وارد می شود.

نکات خرید لاستیک لودر البرز

 • حتما دفترچه راهنمای لودر خود را مطالعه کنید و با توجه به آن اندازه و نوع لاستیک خود را متوجه شوید.
 • به این موضوع که لاستیکی که قصد خریداری آن را دارید قادر به پشتیبانی بار شما هست یا خیر توجه کنید.
 • قبل از خرید لاستیک لودر البرز اولویت بندی کنید و نیازهای خود را بسنجید.
 • از قیمت روز لاستیک لودر البرز اطلاع داشته باشید.

قیمت روز لاستیک لودر البرز

اندازه لاستیک لودر البرز

لاستیک لودر البرز یکی از اجزای مهم لودر است که وظیفه آن انتقال قدرت است. پس مهم است که لاستیک استاندارد و مناسبی انتخاب کنیم تا در عملکرد لودر ما تاثیر منفی نگذارد. لاستیک لودر در سه سایز تولید می شود:

 • 25*23/5
 • 25*17/5
 • 25*20/5

تعداد کمی از تولید کننده های داخل اقدام به تولید لاستیک لودر می کنند که یکی از آن ها کارخانه لاستیک البرز است که با توجه به کیفیت بالای آن لاستیک لودر البرز بسیار مناسب و مقرون بصرفه است.

نحوه خواندن این اعداد نیز به این صورت است: در 25*23/5، عدد 23/5 نشان دهنده پهنای مقطع لاستیک و 25 نشان دهنده قطر آن است.

فشار باد لاستیک لودر البرز باید چه میزان باشد

تنظیم کردن فشار باد لاستیک لودر یکی از مهم ترین فاکتورهای نگهداری از لاستیک و بهبود عملکرد آن است. زیرا در هر شرایط جغرافیایی و محیط کاری برای لاستیک های سیمی یا نخی این میزان متفاوت است و نیاز به تخصص دارد.

به دلیل کم شدن هزینه ها و قیمت روز لاستیک لودر البرز ما به شما توصیه می کنیم این مسئله را جدی بگیرید و مرتب میزان فشار باد لاستیک لودر البرز خود را چک کنید.

لاستیک نو بخریم یا کارکرده؟

افرادی هستند که به دنبال اطلاع قیمت روز لاستیک لودر البرز بعد از گرفتن قیمت لاستیک های نو و کارکرده به دلیل ارزان تر بودن، لاستیک های کارکرده را انتخاب می کنند.

پیشنهاد ما به شما خرید لاستیک نو است زیرا هر لاستیک تاریخ تولید و تاریخ انقضایی دارند.اگر روی لاستیک را ببینید یک عدد 4 رقمی نوشته شده است.این عدد تاریخ تولید لاستیک می باشد.دو رقم سمت راست این عدد به معنی سال تولید و دو رقم سمت چپ آن به معنی هفته ای است که این لاستیک تولید شده است .

مفهوم تاریخ انقضا برای لاستیک به این معنی نیست که بعد از آن زمان لاستیک دیگر قابل استفاده نباشد اما هرچه فاصله بین تاریخ تولید و تاریخ انقضا کمتر باشد لاستیک با کیفیت تر،انعطاف پذیرتر و کارایی بالاتری دارد.تاریخ انقضا برای لاستیک های سواری و لاستیک های ماشین های سنگین متفاوت است به طور متوسط عمر مفید لاستیک را برای لاستیک های سواری 6 سال و برای ماشین های سنگین 10 سال  در نظر می گیرند.

البته عواملی مثل سایش آج ها و مشکلات ظاهری در لاستیک می تواند در مدت این زمان تاثیر گذار باشد.

با این توضیحات وقتی شما بعد از اطلاع از قیمت روز لاستیک لودر البرز لاستیک نو خریداری می کنید مدت زمان بیشتری می توانید از آن استفاده کنید ولی وقتی لاستیک کار کرده را میخرید قاعدتا مدت زمان کمتری میتوانید استفاده کنید و دوباره باید لاستیک جدید جایگزین کنید.

برای مثال این اعداد روی لاستیک نوشته شده اند.

عدد 4 رقمی 2613 را میبینید.

دو عدد سمت راست سال تولید لاستیک است یعنی این لاستیک سال 2013 میلادی تولید شده است.

و دو رقم سمت چپ به معنی هفته ی تولید است یعنی این لاستیک در هفته 26م سال 2013 تولید شده است.

قیمت روز لاستیک لودر البرز

تفاوت قیمت روز لاستیک لودر البرز با سایر لاستیک ها

قیمت روز لاستیک لودر البرز به دو عامل بستگی دارد: برند و ساختار لاستیک.

همه برندهای شناخته شده و با کیفیت بازه قیمتی یکسانی دارند. پس تفاوت فاحشی بین قیمت روز لاستیک لودر البرز با لاستیک های چینی و سایر لاستیک ها نیست.

ساختار لاستیک لودر البرز

اگر شما هم میخواهید لاستیک لودر البرز خریداری کنید قبل از اطلاع از قیمت روز لاستیک لودر البرز بهتر است اجزای آن را بشناسید .لاستیک لودر البرز مانند سایر لاستیک ها دارای 4 بخش می باشد: اینر لاینر (Inner-liner) – ساید وال (Side-wall) – بید (Bead) – ترد (Tread)

ترد:

این قسمت از لاستیک لودر البرز همان قسمت بیرونی است که با سطح جاده تماس دارد. پس باید استحکام بسیار بالایی داشته باشد و توانایی تحمل وزن لودر را داشته باشد. آج لاستیک هم بخشی از این قسمت است.

بید:

این قسمت از لاستیک لودر البرز که به آن طوقه هم می گویند یک لایه محکم و غیر قابل انعطلاف است که از لاستیک سخت و مفتول های مسی ساخته شده است. با وجود این قسمت، لاستیک لودر البرز بعد از باد شدن محکم به دور رینگ می چسبد.

ساید وال:

به دیواره کناری لاستیک لودر البرز که بید را به ترد متصل می کند ساید وال می گویند. وظیفه این قسمت افزایش انعطاف پذیری لاستیک در هنگام عبور از پستی ها و بلندی ها و کم کردن ضربات به کابین لودر است

اینر لاینر:

این قسمت از لاستیک لودر البرز لایه درونی لاستیک است که هوای محبوس شده در لاستیک بین اینرلاینر و فضای رینگ قرار گرفته است.

تاریخچه کارخانه لاستیک البرز

نخستین تولید کننده لاستیک در ایران لاستیک البرز می باشد. که در زمینه تولید انواع لاستیک مانند لاستیک لودر البرز ،لاستیک لیفتراک و لاستیک ماشین های کشاورزی و همچنین آموزش و انتقال فناوری های تولید لاستیک ماشین های سواری و کشاورزی به دیگر کارخانه ها فعالیت می کند.

کارخانه لاستیک البرز در سال 1341 و با مشارکت آمریکا و با نام بی.اف.گودریچ در ایران تاسیس شد. در سال 54 به کیان تایر تغییر پیدا کرد و در سال 79 نام آن به شرکت تولیدی لاستیک البرز تبدیل شد.

لاستیک لودر

نخستین تولید کننده لاستیک در ایران لاستیک البرز می باشد. که در زمینه تولید انواع لاستیک مانند لاستیک لودر البرز،لاستیک لیفتراک و لاستیک ماشین های کشاورزی و همچنین آموزش و انتقال فناوری های تولید لاستیک ماشین های سواری و کشاورزی به دیگر کارخانه ها فعالیت می کند.

کارخانه لاستیک البرز در سال 1341 و با مشارکت آمریکا و با نام بی.اف.گودریچ در ایران تاسیس شد. در سال 54 به کیان تایر تغییر پیدا کرد و در سال 79 نام آن به شرکت تولیدی لاستیک البرز تبدیل شد.

به نقل از ویکی پدیا لودرها در دو نوع چرخ لاستیکی و زنجیری موجود است. لاستیک لودر البرز برای لودرهای چرخ لاستیکی ساخته می‌شود. شما می‌توانید قیمت روز لاستیک لودر البرز را از ما بخواهید.

لودرهای چرخ لاستیکی:

این لودرها در اقسام کوچک و خیلی بزرگ ساخته می‌شود. چرخ های بزرگ لاستیکی به این نوع لودرها قدرت تحرک و سرعت فراوانی می‌بخشد. فشار وارده بر زمین توسط این لاستیک‌ها کم بوده و می‌توان این فشار را با تغییر میزان باد لاستیک‌ها تغییر داد با این همه در زمین‌های دارای سنگ‌های تیز امکان آسیب این لاستیک‌ها وجود دارد درضمن در زمین‌های خیس و گل‌آلود نیز کار کردن با لودر چرخ لاستیکی مشکل است البته زنجیرهای سیمی مخصوص جهت حفاظت لاستیک‌ها وجود دارد که می‌توان برای ازدیاد اصطکاک لاستیک‌ها با سطح زمین آن‌ها را به کار برد. نوعی از لاستیک‌های جدید ساخته شده‌اند که دارای عاج‌های خیلی ضخیمی هستند و می‌توانند درمناطق سنگی کار کنند این لودرها در دو نوع معمولی و کمرشکن هستند.

نوع کمرشکن که بیشتر در لودرهای بزرگ به کاربرده می‌شود ، دارای نوعی شاسی است که قسمت عقب لودر را به قسمت جلو توسط یک مفصل متصل می‌کند این حالت مفصلی قدرت مانور و شعاع گردش ماشین را نسبت به شاسی‌های ثابت (غیر مفصلی) زیاد می‌کند درانواع مدرن این ماشین آلات از سیستم‌های فرمان و کنترل هیدرولیکی و الکتریکی جهت راحتی و عملکرد بهتر راننده استفاده شده‌است. سیستم فرمان این ماشین‌ها به دونوع است در لودرهای معمولی سیستم فرمان به وسیله‌ی فرمان و حرکت چرخ‌ها عمل می‌کند اما در نوع کمرشکن سیستم فرمان به وسیله‌ی دو جک هیدرولیکی عمل می‌نماید.

منبع: ویکی پدیا

قیمت روز لاستیک لودر البرز

همه لاستیک های ماشین‌های سنگین مانند لاستیک لودر البرز دارای مشخصاتی هستند که روی بدنه آن درج می شود. این مشخصات شامل لیست زیر است:

 1. نوع لاستیک که با حرف P مشخص می‌شود و اگر با حروف LT شروع شود نشان می‌دهد که آن لاستیک برای استفاده ماشین‌های بزرگ و سبک مناسب است و اگر با ST شروع شود یعنی مناسب ماشین های سنگین است.
 2. قطر لبه رینگ
 3. مقدار تحمل بار لاستیک
 4. اندازه عرض بخش آجدار
 5. نسبت دیواره ها به عرض
 6. ساخت شعاعی که با حرف R مشخص می شود.
 7. میزان سرعتی که می توان با لاستیک رفت که با حروف W , V , Z , Y , S , H , U و T مشخص می شود.
 8. فصل مناسب برای لاستیک. که اگر مقدار آن M+S بود یعنی برای همه فصول مناسب است.

برای مثال:

عرض این لاستیک 295 اینچ است.

قطر از لبه این لاستیک 22.5 اینچ است.

ارتفاع این لاستیک 80% عرض آن است.

نوع ساخت تایر Radial یا شعاعی است.

قیمت روز لاستیک لودر البرز

نتیجه گیری

باتوجه به مواردی که گفته شد با دانستن چندین نکته ساده درباره لاستیک‌ها می‌توان با اطمینان بیشتری خرید کرد. سایت لاستیک محمد بهترین و با کیفیت ترین لاستیک های ماشین های سنگین را به شما ارائه می‌دهد.در سایت لاستیک محمد لاستیک ها به قیمت روز لاستیک لودر البرز به فروش می رسد.

 

قیمت روز لاستیک لودر البرز

سوالات متداول

لاستیک ضد برش در هر دو نوع نخی و سیمی تولید می شود و اکثرا تیوبلس است. به همین دلیل به این نوع لاستیک ها ضد برش می گویند که دارای دیواره ی محافظ دوبل می باشند و این باعث می شود در برابر سطوح با اشیا تیز مقام تر باشند.

لاستیک جزئی است که تمام بار وزن لودر را تحمل میکند و باید کیفیت بالایی داشته باشد، علاوه بر این هنگام انتخاب باید لاستیک را متناسب با سایز و مدل لودر خود انتخاب کنید. و اگر بخواهید از برندهای مشهور بازار استفاده کنید تفاوت چندانی بین ایرانی و خارجی نمی‌باشد.

لاستیک این ماشین آلات عموما در فضاهای متفاوتی کارکرد دارند و وزن زیادی را تحمل می کنند لذا باید همیشه مراقب باشید تا با توجه به شاخص سرعت و بار با سرعت استاندارد حرکت کنید، بار مازاد نداشته باشید و فشار باد تایرها را تنظیم نگه دارید.

سوالات متداول لاستیک

این مطلب را به اشتراک بگذار ...

اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn
اشتراک گذاری در facebook
Facebook
منو اصلی x
X