قیمت لاستیک لودر البرز

استعلام قیمت روز لاستیک لودر البرز

کارخانه لاستیک سازی البرز اولین تولید کننده ی لاستیک در ایران است و نام این کارخانه در سال 1380 از کیان تایر به لاستیک البرز تغییر یافت . این کارخانه که پیشکسوت صنایع لاستیک سازی ایران است نه تنها در زمینه ی تولید انواع مختلف لاستیک، مانند انواع تایرهای لودر فعالیت دارد بلکه در تولید قالب لاستیک ، ماشین آلات و… پیشتاز بوده است. شما می توانید از قیمت روز لاستیک لودر البرز در سایت لاستیک محمد با خبر شده و یک خرید مطمئن داشته باشید.

نمایش ویدیو درباره قیمت لاستیک لودر البرز
cta

برای مشاوره و خرید لاستیک لودر البرز با ما تماس بگیرید

انـواع لـاستـیـک لـودر

لودر یکی از ماشین آلات راه سازی می باشد که به دو صورت چرخ لاستیکی و زنجیری موجود می باشد و در پروژه های عمرانی و جابجایی مواد بسیار پر کاربرد می باشد. لودرهای چرخ لاستیکی در ابعاد و انواع مختلف ساخته می شوند. چرخ های بزرگ لودر ها به آن ها امکان قدرت تحرک و سرعت زیاد را می دهد. فشاری که این لاستیک ها به زمین وارد می کند بستگی به میزان بادشان دارد

چرخ لاستیکی

چـرخ لـاستـیـکـی

چرخ زنجیری

چـرخ زنـجـیـری

انـواع لـاسـتـیـک مـاشـیـن سـنـگـیـن

به دلیل اینکه ماشین های سنگین در انواع مختلف طراحی و ساخته شده اند و هر کدام کاربرد متفاوتی دارند، باید لاستیک های آن ها نیز مخصوص به خودشان باشد و در اندازه ها و مقاومت های مختلفی وجود داشته باشند. به همین دلیل شرکت های تولید کننده مثل لاستیک البرز و فروشندگان، لاستیک ها را در اندازه ها و کاربردهای مختلفی به مشتریان عرضه می کنند. همچنین قیمت آن ها نیز با هم متفاوت است. به طور مثال قیمت روز لاستیک لودر البرز با لاستیک های دیگر متفاوت است. نقش لاستیک رفع اصطکاک میان رینگ و سطح جاده و آسفالت و جوگیری از آتش سوزی است. پس رانندگان باید در هنگام خرید به این نکته دقت کنند و لاستیک مناسبی تهیه کنند. لاستیک مناسب یعنی اندازه آن بر اساس رینگ انتخاب شود و همچنین به درستی توسط فرد متخصص نصب شود. با رعایت این نکات لاستیک بهترین عملکرد خود را خواهد داشت و کمترین آسیب به وسیله ما وارد می شود.

انواع لاستیک ماشین های سنگین

همه چیز درباره لاستیک دامپتراک

تاریخچه لاستیک البرز

نخستین تولید کننده لاستیک در ایران لاستیک البرز می باشد. که در زمینه تولید انواع لاستیک مانند “لاستیک لودر البرز” ، لیفتراک و کشاورزی و همچنین آموزش و انتقال فناوری های تولید لاستیک ماشین های سواری و کشاورزی به دیگر کارخانه ها فعالیت می کند.کارخانه لاستیک البرز در سال 1341 و با مشارکت آمریکا و با نام بی.اف.گودریچ ایران تاسیس شد. در سال 54 به کیان تایر تغییر پیدا کرد و در سال 79 نام آن به شرکت تولیدی لاستیک البرز تبدیل شد

قیمت لاستیک به چه عواملی بستگی دارد؟

به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان 4 عامل در تعیین “قیمت روز لاستیک لودر البرز” تاثیر دارند. مواد اولیه وارداتی، مواد اولیه داخلی ، نیروی انسانی و هزینه های سربار.اگر مورد آخر را کنار بگذاریم 80 درصد از قیمت لاستیک به مواد اولیه وابسته است. 13 درصد از آن به انرژی و 6 تا 7 درصد به نیروی انسانی مربوط است.

مشخصات لاستیک لودر البرز

همه لاستیک های ماشین سنگین مانند لاستیک لودر البرز دارای مشخصاتی هستند که روی بدنه آن درج می شود. این مشخصات شامل لیست زیر است:

 1. نوع لاستیک که با حرف P مشخص می شود و اگر با حروف LT شروع شود نشان می دهد که آن لاستیک برای استفاده ماشین های بزرگ سبک مناسب است و اگر با ST شروع شود یعنی مناسب ماشین های سنگین است.
 2. قطر لبه رینگ

 3. مقدار تحمل بار لاستیک
 4. اندازه عرض بخش آجدار
 5. نسبت دیواره ها به عرض
 6. ساخ و ساز شعاعی که با حرف R مشخص می شود.
 7. میزان سرعتی که می توان با لاستیک رفت که با حروف W , V , Z , Y , S , H , U و T مشخص می شود.
 8. فصل مناسب برای لاستیک. که اگر مقدار آن M+S بود یعنی برای همه فصول مناسب است.

نکات خرید لاستیک لودر البرز

 1. حتما دفترچه راهنمای لودر خود را مطالعه کنید و با توجه به آن اندازه و نوع لاستیک خود را متوجه شوید.
 2. به این موضوع که لاستیکی که قصد خریداری آن را دارید قادر به پشتیبانی بار شما هست یا خیر توجه کنید.
 3. قبل از خرید لاستیک لودر البرز اولویت بندی کنید و نیازهای خود را بسنجید.

نتیجه گیری درباره لاستیک لودر البرز

همان طور که اشاره کردیم لاستیک لودر البرز به عنوان یکی از بزرگترین برند ها به شمار می آید. به طور کلی تایر های صنعتی مانند لاستیک لودر البرز، نقش بسیار مهمی در سیستم حمل و نقل، تولیدات صنعتی، انبارداری، راهسازی و…دارند. تایری مناسب است که کیفیت آن بر اساس استاندارد های بین المللی و ایزو باشد تا شما بتوانید در چند سال از آن استفاده کنید.

به شما توصیه می کنیم که در خرید لاستیک لودر کیفیت محصول را فدای قیمت آن نکنید و با در نظر گرفتن نوع معدن و شیب و محیط فضای کارکرد لودر تصمیم گیری کنید تا در آینده برای شما مشکلی به وجود نیاید. این محصولات در انواع مختلفی به فروش می رسند، شما می توانید به راحتی محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید و در صورت نیاز با کارشناسان ما در لاستیک محمد ارتباط مستقیم برقرار نمایید.