لاستیک دامپتراک

خرید لاستیک دامپتراک با نازل ترین قیمت در بازار

برای خرید این نوع از لاستیک ها معیارها و نکات مختلفی وجود دارد. به عنوان مثال یکی از مهم ترین مواردی که باید در نظر داشت سنجش نوع معدن است.به این دلیل که معادن متفاوت ، هرکدام شرایط منحصر به فرد خود را دارد. علاوه بر نوع معدن ، قیمت لاستیک دامپتراک نیز تاثیر مستقیمی بر انتخاب جهت خرید دارد؛ به همین منظور در زمان خرید باید حتما این مورد را در نظر گرفت که از لاستیک های مختص همان معدن استفاده شود. برای دریافت مشاوره رایگان جهت انتخاب و خرید لاستیک دامپتراک مناسب با لاستیک محمد تماس حاصل فرمایید.

لاستیک دامپتراک

محصولات لاستیک دامپتراک

بهترین کیفیت در کنار نازل ترین قیمت فقط از لاستیک محمد…

لاستیک دامپتراک برند Bridgestone

لاستیک دامپتراک برند Bridgestone در سایز های
33 27
51 49
با ارسال سریع در لاستیک محمد عرضه می شود.

لاستیک دامپتراک برند Goodyear

لاستیک دامپتراک برند Goodyear در سایز های

33 27
51 49

با ارسال سریع و پرداخت آسان

لاستیک دامپتراک برند Tinga

لاستیک دامپتراک برند Tinga در سایز های
18 18 24
25 33 35
با کیفیت عالی و ضمانت شرکتی
تماس با ما

برای مشاوره و خرید لاستیک دامپتراک

مزایا خرید لاستیک دامپتراک از لاستیک محمد

با خرید تایر دامپتراک از لاستیک محمد می توانید از مزایا زیر بهره مند شوید

تضمین کیفیت و اصالت

تضمین کیفیت و اصالت

تضمین کیفیت و اصالت

همه چیز درباره لاستیک دامپتراک

خدمات پس از فروش لاستیک دامپتراک

شرکت لاستیک محمد با بیش از ۵ سال سابقه حرفه ای متفخر است که در کنار شما عزیزان بوده و خوشحالیم که توانسته ایم رضایت شما را جلب کنیم.ما در کنار شما هستیم تا بتوانیم بهترین خدمات را با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت را برای شما فراهم کنیم.

تمام محصولات ما از جمله “لاستیک دامپتراک” ، دارای گارانتی پس از فروش می باشند و شما میتوانید در صورت رخ دادن هر مشکلی با  کارشناسان ما در ارتباط باشید تا شما را به صورت کامل راهنمایی کنند.

نگهداری از لاستیک دامپتراک

لاستیک دامپتراک جزو بزرگترین و ارزشمند ترین لاستیک های موجود می باشد. هر حلقه از این لاستیک ها حدود 5 تن وزن دارد بنابراین نگهداری از این نوع لاستیک ها باید کار دشواری باشد. بنابراین 2 نکته ی مهم که به نگهداری این نوع از لاستیک ها کمک می کنند.عبارتند از :

  • بررسی فشار باد لاستیک

یکی از مسائل مهمی که برای نگهداری و افزایش طول عمر لاستیک دامپتراک باید در نظر گرفت فشار باد این لاستیک ها می باشد. باید بدانید که لاستیک شما با چه فشار بادی تنظیم شده است و درصد آن بالا و پایین نشود. به عنوان مثال معمولا لاستیک های دامپتراک با فشار هوایی معادل 110 psi پر می شوند.

  • بررسی عمق آج تایر

آج های تایر دامپتراک مانند آج های تمامی انواع لاستیک ها بسیار مهم هستند. عمق آج های تایر دامپتراک باید د ر اندازه استاندارد خودش باقی بماند تا آسیبی به لاستیک وارد نشود.

برند های تولید کننده تایر دامپتراک

لاستیک میشلن فرانسه رادیال سیمی تیوبلس ، استاندارد ۱۰۰ تنی با سایز لاستیک 27.00R49

لاستیک تراینگل چین ( تریانگل ) رادیال سیمی تیوبلس ، استاندارد ۱۰۰ تنی با سایز لاستیک 27.00R49

لاستیک فایراستون آمریکا و ژاپن رادیال سیمی تیوبلس ، استاندارد ۱۰۰ تنی با سایز لاستیک 27.00R49

لاستیک گودیر ژاپن رادیال سیمی تیوبلس ، استاندارد ۱۰۰ تنی با سایز لاستیک 27.00R49

لاستیک بریجستون ژاپن رادیال سیمی تیوبلس ، استاندارد ۱۰۰ تنی با سایز لاستیک 27.00R49

لاستیک بی کی تی BKT هند رادیال سیمی تیوبلس ، استاندارد ۱۰۰ تنی با سایز لاستیک 27.00R49

لاستیک مگنا هلند ساخت چین رادیال سیمی تیوبلس ، استاندارد ۱۰۰ تنی با سایز لاستیک 27.00R49

لاستیک یوکوهاما ژاپن رادیال سیمی تیوبلس ، استاندارد ۱۰۰ تنی با سایز لاستیک 27.00R49

نتیجه گیری درباره لاستیک دامپتراک

همان طور که اشاره کردیم لاستیک دامپتراک به عنوان یکی از بزرگترین برند های کشور کره جنوبی به شمار می آید. به طور کلی تایر های صنعتی مانند لاستیک دامپتراک، نقش بسیار مهمی در سیستم حمل و نقل، تولیدات صنعتی، انبارداری، راهسازی و…دارند. تایری مناسب است که کیفیت آن بر اساس استاندارد های بین المللی و ایزو باشد تا شما بتوانید در چند سال از آن استفاده کنید.

به شما توصیه می کنیم که در خرید لاستیک دامپتراک کیفیت محصول را فدای قیمت آن نکنید و با در نظر گرفتن نوع معدن و شیب و محیط فضای کارکرد دامپتراک تصمیم گیری کنید تا در آینده برای شما مشکلی به وجود نیاید. این محصولات در انواع مختلفی به فروش می رسند، شما می توانید به راحتی محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید و در صورت نیاز با کارشناسان ما در لاستیک محمد ارتباط مستقیم برقرار نمایید.

سوالات متداول لاستیک دامپتراک

این لاستیک در دسته بندی متقاوتی از نظر سایز,ابعاد و کشور برند ساخته شده میباشد.به همین دلیل قیمت آن متغییر است و نمیتوان قیمت ثابتی را تعیین نمود.به همین منظور جهت اطلاع از قیمت دقیق میتوانید با ما از طریق قسمت تماس با ما یا شماره 02136871795 در ارتباط باشید تا کارشناسان ما شما را در این زمینه راهنمایی کنند.

لاستیک های خارج جاده ای و معدنی هستند که میتوان لاستیک های لودر ها,لاستیک گریدرها, لاستیک های دامپتراک و به صورت کلی تمامی لاستیک های راهسازی و معدنی سنگین را در این دسته از تولیدات تایر قرار داد

شما میتوانید جهت راهنمایی کامل خرید لاستیک با ما در ارتباط باشید تا همکاران ما شما را به صورت کامل راهنمایی کنند.

لاستیک دامپتراک در دو ساختار سیمی ( رادیال ) و نخی ( بایاس ) طراحی و ساخته می شوند.

بسته به شرایط مختلف محیطی، هر دو از کارائي بالائي برخوردارند و نمی‌توان از این دو ساختار متفاوت به جای بکدیگر استفاده کرد.

  • از دامپتراک های کمپرسی در معادن فوق سنگین مثل معادن سنگ و سنگ آهن استفاده می کنند.
  • از دامپتراک های کمرشکن در معادن استخراجی مانند معادن فسفات و سرب مورد استفاده قرار می گیرد.

میزان تحمل وزن و همچنین سرعت حرکت دامپتراک ها ، در مدل های مختلف متفاوت است.هیچ یک از این دو مدل لاستیک دامپتراک ، نسبت به یکدیگر برتری ندارند . تنها تفاوت آنها نوع کاربری از لحاظ سختی و عوامل محیطی است.